Stavební fórum

Stavební fórum je mediálním partnerem konference Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu

Po úspěšné sérii webinářů Bold Future zaměřených na udržitelné stavitelství a energetiku pořádá expertní skupina Frank Bold celodenní, prakticky zaměřenou konferenci s unikátním know-how pro český byznys a samosprávy s …

Stavební fórum je mediálním partnerem konference Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu Pokračovat ve čtení »

Přijměte pozvání Rudolfa Vacka ze společnosti Penta Real Estate, s.r.o. na naší online konferenci

Přijměte pozvání Rudolfa Vacka ze společnosti Penta Real Estate na naší online konferenci, kde Vám prostřednictvím virtuální reality představí novou tvář Masaryčky, která se stane novým pulzujícím srdcem Prahy podle …

Přijměte pozvání Rudolfa Vacka ze společnosti Penta Real Estate, s.r.o. na naší online konferenci Pokračovat ve čtení »

ZDR: nákup čtyř obchodní parků

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments přidala do svého portfolia další čtyři nemovitosti. Jedná se o nově vybudované obchodní parky v Bohumíně, Velké Dobré, Hluboké a Bílovci.

Skupina Passerinvest koupila sídlo ŘSD

Společnost Passerinvest Group koupila od podnikatelky Simony Otavové sídlo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na pražském Kačerově. Akvizicí tak rozšířila své portfolio nemovitostí v blízkosti komplexu Brumlovka.

J&T: kanceláře na míru pro CSG

Czechoslovak Group změní své sídlo a přestěhuje se do zcela nové budovy od J&T Real Estate CZ. Karlínský kancelářský projekt Red Court tak získal nájemce už rok před svým dokončením.

Scroll to Top