CBRE

Češi propadli kouzlu dováženého jídla. Novou obchodní příležitostí je nastupující trend cloudových kuchyní

Obliba dováženého jídla dlouhodobě roste. Ale teprve současná pandemie ukázala, jaký má vlastně potenciál. Řada restaurací rychle zareagovala na zákaz klasického pohostinství tím, že začala nabízet jídlo s sebou anebo …

Češi propadli kouzlu dováženého jídla. Novou obchodní příležitostí je nastupující trend cloudových kuchyní Pokračovat ve čtení »

Brněnský kancelářský trh úspěšně bojuje s propadem poptávky během koronaviru. Tahouny jsou IT a farmaceutický průmysl

Brněnský kancelářský trh zaznamenal v loňském roce rekordní pronájmy prémiových kancelářských prostor. Poptávku vedly jak lokální společnosti, tak mezinárodní korporace, pro jejichž byznys není rozhodující sídlo v hlavním městě. Většina nově …

Brněnský kancelářský trh úspěšně bojuje s propadem poptávky během koronaviru. Tahouny jsou IT a farmaceutický průmysl Pokračovat ve čtení »

CBRE Shopping Centre Index: obchodní centra loni zvýšila obrat o 3,4 %. Jak se do jejich budoucnosti promítne pandemie koronaviru?

Obraty obchodních center meziročně vzrostly o 3,4 %. Obchodníci jsou s výsledky spokojeni, v některých případech předčily jejich očekávání. Meziročně se návštěvnost propadla o 15-20 %, ale centra zatím plně nevyužívají …

CBRE Shopping Centre Index: obchodní centra loni zvýšila obrat o 3,4 %. Jak se do jejich budoucnosti promítne pandemie koronaviru? Pokračovat ve čtení »

CBRE zajistila pronájem a fit-out kanceláří nového sídla společnosti LEGO Trading v prostorách Dock In Three v Praze 8

Společnost CBRE zprostředkovala pronájem téměř 1 600 m2 administrativních ploch ve třetí etapě kancelářského komplexu Dock In v pražské Libni. Nové zázemí společnosti LEGO Trading, která prodává a distribuuje stavebnice LEGO®, …

CBRE zajistila pronájem a fit-out kanceláří nového sídla společnosti LEGO Trading v prostorách Dock In Three v Praze 8 Pokračovat ve čtení »

Stavebnictví jako hlavní tahoun restartu české ekonomiky. Stále větší roli při tom sehraje ESG (dopad řízení firem na lidské zdraví, ekologii a udržitelnost výstavby)

V současné době se veškerá pozornost upíná na zažehnání pandemie Covid-19 a ochranu lidského zdraví. Do značné míry zcela logicky. Nicméně každá krize jednou skončí a do popředí se znovu …

Stavebnictví jako hlavní tahoun restartu české ekonomiky. Stále větší roli při tom sehraje ESG (dopad řízení firem na lidské zdraví, ekologii a udržitelnost výstavby) Pokračovat ve čtení »

Soutěž CBRE Art of Space Awards vyhlásila nejlepší kancelářské, maloobchodní a industriální prostory v ČR. Kam budou směřovat trendy komerčních nemovitostí v post-koronavirové době?

CBRE Art of Space Awards, volně navazující na pět úspěšných ročníků soutěže CBRE Zasedačka roku, vyhlásila vítěze. Desetičlenná odborná porota v čele s renomovanou architektkou Evou Jiřičnou o nich rozhodla …

Soutěž CBRE Art of Space Awards vyhlásila nejlepší kancelářské, maloobchodní a industriální prostory v ČR. Kam budou směřovat trendy komerčních nemovitostí v post-koronavirové době? Pokračovat ve čtení »

Scroll to Top